domy.infoblog.cz

Jak pronajmout dům?

Publikováno 29.01.2015 v 09:37 v kategorii PRONAJEM, přečteno: 89x

Chcete pronajmout dům? Počítejte s tím, že se pořádně nadřete. Musíte dbát na každý detail, aby se vám pronájem opravdu vyplatil. Myslete na dobrou propagaci. Záleží na každém dojmu, který vaše nemovitost udělá. Je výhodné najmout si realitního makléře nebo to zvládnete sami? Pokud splníte několik zásadních kroků, vaše nemovitost se pro vás může stát zdrojem solidního příjmu. Může to být snadné, jen stačí vědět, co a jak.

První dojem je důležitý
Pronájem domůPokud má být pronájem domů pro vás dobrou investicí, zaměřte se na několik zásadních faktorů, které mohou celý proces značně zefektivnit. 

Kromě toho, že by vaše nemovitost měla být schopna pronájmu, myslete na její propagaci.Vytvoření poutavého inzerátu a kvalitně nafocené interiéry mohou pronájmu velmi pomoci. 

První dojem může být dost často zásadním okamžikem v rozhodování budoucích nájemníků. A proto není radno ho podceňovat. Můžete tak i zacílit na konkrétní skupinu potenciálních nájemníků. Záleží jen na vás a vašich schopnostech.

Hlavní je výnos ne dluhy

Než se pustíte do inzerování, objektivně zhodnoťte, jestli je vaše nemovitost vůbec vhodná k pronájmu. Respektive, aby byla schopna vám peníze opravdu vydělat.

Prodej a nákup nemovitosti je velmi složitý proces, který s sebou nese spoustu stresu a kalkulování. Měli byste si být opravdu jistí, že je to dobrá investice do budoucna a ne zdroj budoucích dluhů.

Počáteční finanční investice sice může být vyšší, ale měla by se vám vyplatit. Můžete se tak dobře zabezpečit do budoucna.

Spokojenost na obou stranách
Rodinný důmVždy je dobré, abyste byli spokojeni jak vy, tak vaši nájemníci. 

Ačkoliv pro vás bude zisk hlavním kritériem pronájmu, myslete i na vaše nájemníky. 

Rodinné domy v Praze k prodeji jsou velmi poptávané.Kromě samotných interiérů bývá důležitým faktorem i lokalita dané nemovitosti. 

Pokud budete pronajímat dům v Praze, může být cena pronájmu vyšší.Cena jednotlivých bytů by ale měla odpovídat stavu nemovitosti. Jinak se vám do podnájmu nikdo nepohrne. Vítané jsou drobné opravy i menší rekonstrukce.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?