domy.infoblog.cz

Jak uspořádat domácí knihovnu?

Publikováno 26.05.2015 v 09:36 v kategorii INTERIER, přečteno: 244x

Malý byt a láska ke knihám se mnohdy špatně kombinují. Pokud knihy milujete, víte, že je to velmi nákladný koníček. Co se týče místa, tak obzvlášť. Knihovna ale nemusí být jen mnoho polic bez nápadu a inspirace. Můžete se nechat inspirovat světovými designery nebo si vytvořit knihovnu podle svých představ a možností. Záleží také na tom, kolik místa jste schopni a ochotni knihovně obětovat.

Ani malý byt nemusí být na překážku
BytKnihovna v malém bytě se může zdát jako zbytečný luxus. Být to tak ale rozhodně nemusí. 

I v malém prostoru se dá vytvořit dokonalé místo pro vaše knihy. Chce to jen více přemýšlení.

Nabízené byty k pronájmu jsou k dispozici v různých výměrách. Nejžádanějšími jsou byty 2+1. Tam je alespoň nějaká šance, že se vám tam knihovna pohodlně vejde. Pokud vám to ale možnosti nedovolí, i v garsonce jde vytvořit krásné designové místo pro vaše knihy.

Přesně podle vašeho vkusu

Záleží samozřejmě na počtu knih, které vlastníte, ale knihovna nemusí vypadat tak, jak jsme zvyklí z knihoven. Spousta regálů bez nápadu, kde jsou knihy účelně seřazeny.

Pokud sledujete současné trendy, víte, že jsou v módě asymetrické a atypické knihovny. Aktivní developerské projekty dnes myslí na vše.

Jejich prodejní nemovitosti jsou stavěny účelně a prakticky. Zároveň ale dávají volný prostor fantazii a vkusu nových obyvatel. Můžete si tak vytvořit domov i knihovnu podle vašich snů.

Cítit se opravdu jako doma
InteriérBydlení Praha nabízí mnohé nemovitosti k pronájmu či prodeji. 

Můžete se rozhodnout podle vašich možností a také požadavků. Najděte si takové místo, kde budete naprosto spokojeni.

Knihovna je jedním z prvků, které působí domácím dojmem. Knihovnu navíc nemusíte vyplnit jen knihami. Pěkné jsou kombinace knih, svíček, fotografií apod.

Fantazii se meze v podstatě nekladou. Hlavní je, abyste se v novém bytě cítili jako doma. Nezáleží na tom, zda budete respektovat současné trendy nebo ne.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?