domy.infoblog.cz

Jaké jsou trendy v interiéru v roce 2018?

Publikováno 26.02.2018 v 21:09 v kategorii INTERIER, přečteno: 33x

Rok 2018 je tady a s ním přichází i oznamování nových trendů pro tento rok. V loňském roce byl trendy minimalistický design, sytá zelená barva a bílé kuchyně. Letos poletí květinové vzory, kouřová růžová, motivy rostlin, dřevo, kameny, kožešiny a zkrátka vše, co je inspirováno přírodou. Hitem bude i kovový nábytek industriálního stylu.

Letos se vrátíme k přírodě
BytZatímco loni letěla sytá zelená, letos se zaměříme na kouřově růžovou, tyrkysovou, připomínající moře nebo třeba světlejší odstíny již zmiňované zelené.

Na své si přijdou i milovníci zlatavých odstínů, dřeva a kožešin. Letošní design se vrací ke kořenům a nechává se opět inspirovat přírodou. 

Tu pak developerské projekty kombinují s modernějšími prvky, jako je třeba kovový, černý stolek.

V ložnici se nebojte ani hravě červené

Vyrazte do oddělení nábytku, tapet a doplňků! Popusťte uzdu fantazii. Nebojte se kombinovat barvy v kuchyni. Co takhle kombinace dřeva, bílé a modré? Bude vám to připomínat romantickou kuchyň v plážovém domku! V ložnici se nebojte hravé červené.V koupelně kombinujte šedý strop s bílými stěnami. 

V obývacím pokoji se nebojte výrazných doplňků, jako je kožená sedačka a zvířecí kožešiny. Ty přeci nemusejí být nutně pravé! V dnešní době se dělají reálně vypadající náhražky. 

Jestli si prohlížíte byty na prodej, nečekejte u nich hned nejnovější trendy design.Naopak si ho přetvořte k obrazu svému! Pokud máte rádi životní styl zvaný Sunny place, pusťte do pokojů světlo. Nechte si udělat velká okna, skrze které budete vidět ven, ale ostatní k vám skrze ztmavená skla neuvidí.

Nenechte se zmást!

S výběrem nemovitosti vám rádi poradí realitní makléři. Nenechte se však okouzlit vzhledem interiéru. Myslete i na energetickou náročnost vaší nemovitosti. Nechcete přece utratit peníze za super tapety, osvětlení a podobně, abyste ve finále zjistili, že jste raději měli k vytápění postavit krb.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?